O nás

Práve ste sa dostali do sekcie, kde vám bude predstavená fotobúdka Labudka, ktorá sa môže ocitnúť aj na vašej svadbe, rodinnej oslave, narodeninovej oslave, stužkovej slávnosti, kare a pod. 

Kto je fotobúdka Labudka? No je to dáma v bielom šate s výškou 1,8 metra a váhou x (tá sa u žien neuvádza z bezpečnostných dôvodov). 

Teraz krátko o jej schopnostiach a vlastnostiach. Fotobúdka je schopná spraviť profesionálnu fotografiu za pomoci fotoaparátu Canon a blesku Quadralite, spracuje to výkonný počítač za asistencie dotykovej obrazovky a to všetko premení do obrazu tlačiareň DNP. Celý proces trvá do 30s. Fotografie sú tlačené v dvoch formátoch, a to v klasickom 10x15cm, alebo 5x15cm. 

Obsluha fotobúdky je prostredníctvom aplikácie, ktorá sa zobrazuje na dotykovej obrazovke, kde veľkosť tlačidiel a zložitosť programu je prispôsobená ľuďom s 10 poldeci v tele a viac. 

Z jej vlastností by som spomenul iba tie základné, a to dochvíľnosť a zmysel pre humor.

AKO TO FUNGUJE

To je prvý náhľad, ktorý vám Labudka ukáže, možnosti sú jasné, konkrétnejšie o nich za okamih.

#fotobudkalabudka

A sme pri prvej dileme, ktorý rámček vybrať. Máme ich na tisíííííííííce, vieme ich prispôsobovať pre vás, dopisovať dátumy, mená a iné taľafatky.

#fotobudkalabudka

Teraz sme pri pozadiach. To je asi najzaújimavejšia téma. Labudka má funkciu  green screen, kde vie vytvoriť pozadie na aké si len spomeniete, a vďaka chlapcom z NASA to môže byť aj pozadie Marsu, či?????

Pozadia sú v Labudke predvolené, takže v prípade špeciálnej požiadavky to treba konzultovať vopred. 

Čo sa ešte pozadí týka, tak vieme vyrobiť aj skutočné hmatateľné pozadie z dreva, papiera  alebo kvetov,

v rôznych motívoch a štýloch od barokového cez rustikálny až po sci-fi.

#fotobudkalabudka

Ďalej si  vyberiete variantu farebné alebo čiernobiele,  vyletííííí vtááááááčik, zhodnotíte, či sa vám fotka páči alebo nie. Potom bum prisk prááááásk a fotka je na svete. Je možnosť vytlačiť aj niekoľko kópií, resp. poslať fotku na Facebook alebo e-mail (ak je možné pripojenie na internet). Množstvo vytlačených fotiek na akcii neobmedzené.

#fotobudkalabudka
#fotobudkalabudka
#fotobudkalabudka
#fotobudkalabudka

ČO VIAC VÁM VIEME POSKYTNÚŤ?

Náš tým sa skladá zo šikovných stolárov, zámočníkov, grafikov a programátorov, taktiež nesmieme zabudnúť na kreatívne aranžérky a stylistky. To sú tie najlepšie predpoklady pre vytvorenie akééééééhokoľvek pozadia na vašu oslavu podľa vašej predstavy, prípadne návrhu.