NIEČO O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá prevádzkuje fotobúdky. S fotobúdkou pracujeme hlavne preto, že nás to baví, radi stretávame ľudí, a máme radi spoločnosť. Naše nadšenie pre fotobúdku vidno aj na našej práci, lebo mi to naozaj milujeme!!!

Naše pôsobenie je hlavne na východnom Slovensku: Prešov, Košice, Humenné, Bardejov, Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, Stará Ľubovňa, Vranov nad Topľou, ale aj stredné Slovensko je nám blízke. Najčastejšie fotobúdkujeme na svadbách, ale čoraz častejšie nás ľudia objednávajú aj na rodinné oslavy, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie a pod. 

Venujeme sa fotobúdke hlavne preto, že väčšina fotografií sa stratí niekde v pamäti mobilu, počítača, alebo vo virtuálnom svete. My dávame foteniu retro zmysel (mať ozajstnú fotku v ruke), ale s modernými prístrojmi, ktoré nám umožňujú vytlačiť fotku bezprostredne po odfotení, a to v najvyššej kvalite. 

Fungovanie fotobúdky Labudky je znázornené vo videu, ktorého link je na hlavnej strane, a tiež pod týmto textom. Stručný popis je asi takýto. Najprv si vyberiete rekvizitu - klobúk, okuliare a pod., postavíte sa pred fotobúdku. Automaticky sa uvidíte na obrazovke, a dotykom na monitore spustíte fotenie. Fotobúdka sa Vás následne opíta, či sa Vám fotka páči. Ak ste s fotografiou spokojný, vytlačíte si ju v potrebnom množstve kópií. Aby bol udržiavaný krok s dobou, tak všetky fotky ukladáme aj digitálne. Tie hostia neskôr môžu použiť, ako bežnú fotku urobenú digitálnym zariadením.ČO VIAC POSKYTNEME?

Pridaná hodnota fotobúdky Labudky.

Fotobúdka Labudka robí fotografie na zelenom plátne, to znamená, že pozadie za ľuďmi fotobúdka dorába digitálne, to znamená, že možnosti vzhľadu pozadia sú v podstate neobmedzené. Sú však zákazníci, ktorý si želajú, aby v miestnosti bola ozajstná fotostena. To bol dôvod, prečo sme začali zákazníkom ponúkať aj túto možnosť. Jednu našu fotostenu môžete vidieť na Instagrame: fotobúdkalabudka. Fotostena bola vyrobená na mieru, podľa požiadaviek nevesty. Táto služba nie je v cene základného balíka.